У Роздільній відбулося урочисте вручення грамот

logo
298923_u_rozdilnij_vidbulosja_urochiste_vruchenn.jpeg


На початку наради Наталія Бараненко за проявлену відвагу під час ліквідації пожежі, що сталася вранці 4 листопада 2017 року за адресою: м. Роздільна, вул. Привокзальна, 28, врятоване життя та професійні дії рятувальників, вручила грамоти — начальнику караулу, капітану служби цивільного захисту — Максиму Лопушняну, командиру відділення, прапорщику служби цивільного захисту — Вялерію Будяченко, старшому пожежному-рятувальнику, сержанту служби цивільного захисту — Олексію Васильєву та водію сержанту служби цивільного захисту — Олександру Ботнару.

Повідомляє сайт РОЗДІЛЬНА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Роздільнянської РДА.

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в районній  державній адміністрації та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про позачергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» протягом 9 місяців 2017 року доповіла начальник відділу загального діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Ю.С.Ковпак.

«Протягом 9 місяців 2017 року до Роздільнянської районної державної адміністрації надійшло 359 звернень, що на 15,7% менше у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року (426). Із загальної кількості звернень: 219(61%) — надійшло поштою, 69(19,2%) прийнято на особистому прийомі керівництвом районної державної адміністрації, 37(10,3%) надійшло через органи влади, 34(9,5%) — через уповноважену особу.

За характером питань, порушених громадянами у зверненнях, що надійшли протягом 9 місяців 2017 року, чільне місце займають питання:

— аграрної політики і земельних відносин – 150(41,8% — виготовлення землевпорядної документації тощо);

— комунального господарства – 58(16,2% — водопостачання, електропостачання, ремонту доріг, газифікації населених пунктів тощо);

— сім’ї, дітей та молоді – 53(14,8% — усиновлення, встановлення опіки, позбавлення батьківських прав тощо);

— соціального захисту — 39(10,9 % — надання матеріальної допомоги, призначення соціальних виплат та субсидій тощо).» — зазначила Юлія Ковпак.

Про роботу зі зверненнями громадян Бецилівської сільської ради та хід виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про позачергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» за 9 місяців 2017 року доповіла секретар Бецилівської сільської ради Палій І.А.

«Протягом аналізованого періоду до сільської ради надійшло 44 звернення громадян, найбільш актуальними питаннями, які хвилюють громадян є забезпечення питною водою сіл Старокостянтинівка та Желепове, відновлення транспортного сполучення по маршруту Роздліьна-Желепове, ремонт доріг та підйомів до с.Желепове та с.Новоселівка.

Для вирішення питання волопостачання с.Желепове, то сільською радою було прийнято башту Рожновського на свій баланс, проведено заміну башти та планується передбачити кошти в бюджеті на 2018 рік для ремонту водопровідної мережі в даному населеному пункті.

Що стосується водопостачання с.Старокостянтинівка, то для даного населеного пункту необхідно розробляти  проект водопроводу, оскільки він в даному населеному пункті повністю відсутній. Проте для цього необхідно розробити генеральний план населеного пункту. Кошти на ці цілі планується передбачити в бюджеті на 2018 рік» — зазначила  Ірина Палій.

Голова ГО «Громада Роздільнянщини» Василенко В.М. ознайомив присутніх із заходами запланованими в рамках  виконання районної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

А поделиться?