У Саакашвілі прокоментували обшуки в ОДА

logo


Заступник голови Одеської облдержадміністрації Соломія Бобровська прокоментувала ситуацію з обшуками, які розпочали близько 13.00 години у кабінетах 522-524 ОДА військовослужбовці у балаклавах.

Про це Бобровська розповіла кореспондентові Укрінформу.

«Група військовослужбовців у балаклавах увірвалася в адмінбудівлю, заявивши «працює СБУ», і не представила воєнізованій охороні при вході в ОДА жодних документів. Проникли в три кабінети відділу протоколу і зараз утримують у приміщенні трьох держслужбовців. Спроби адвоката керівника благодійного фонду «На благо Одеси» Теймураза Нішніадзе — Сергія Лисенка — ознайомитися з документами представників слідчо-оперативної групи ГПУ та СБУ, як представляються ці люди, не увінчалася успіхом», — зазначила Бобровська.

За її словами, «доведеться викликати поліцію, щоб з’ясувати, хто саме проводить слідчі дії в адмінбудівлі і на підставі яких документів. Принаймні посилання у деяких ЗМІ на те, що проводиться обшук у кабінеті помічника радника голови ОДА Михеїла Саакашвілі, не відповідають дійсності. Оскільки Нішніадзе не є держслужбовцем і не працює в ОДА, неочікуваний візит людей, що представилися правоохоронцями, викликає у нас подив».

Обшук у відділі протоколу ОДА триває. На жодні контакти з керівництвом адміністрації члени слідчо-оперативної групи не йдуть.