У СБУ повідомили про намагання іноземних спецслужб дестабілізувати Одеську область

logo


Це пов’язано із особливостями регіону.

Силовики служби безпеки України будуть приділяти особливу увагу роботі в Одеській області у зв’язку з інтересом іноземних спецслужб до регіону. Співробітники структури, передусім, мають протидіяти диверсіям, кіберзагрозам, а також захищати державність.

Про це заявив очільник СБУ Іван Баканов під час робочого візиту в область.

Читайте також:

СБУ викрила поширювачів фейків про коронавірус, які діяли за завданням РФ

Посадовець пояснив, що Одеська область зацікавлює спецслужби своїм стратегічним розташуванням й потужними морськими торгівельними портами. Баканов додав, що СБУ успішно протидіє такому іноземному впливу на ситуацію в області.

«Одеська область – найбільший за територією регіон України. Багатонаціональний, з великою протяжністю кордонів, потужними морськими торгівельними портами та серйозним економічним потенціалом. І ми чудово знаємо, як іноземні спецслужби намагаються розхитати ситуацію на Одещині. Але їм це не вдасться. СБУ успішно протидіє таким спробам і буде це робити й надалі», — сказав Іван Баканов. 

Він додав, що особливості покладають на співробітників додаткову відповідальність за збереження стабільної ситуації в регіоні. Серед головних пріоритетів: протидія проявам сепаратизму, захист державності, боротьба з тероризмом, диверсіями та кіберзагрозами.

Нагадаємо, раніше у СБУ повідомили, що лише протягом останнього місяця заборонили в’їзд до України 41 іноземцю. Серед тих, хто потрапив під заборону: 19 членів терористичної організації «ІДІЛ», 16 пропагандистів сепаратизму, четверо неонацистів та двоє учасників незаконних збройних формувань.