У Тарутинській громаді на ремонт дитячого садка планують витратити майже 20 мільйонів гривень

У Тарутинській громаді на ремонт дитячого садка планують витратити майже 20 мільйонів гривень 

Вчора, 21 листопада, Тарутинська селищна рада оголосила тендер на капітальний ремонт дитячого садка в смт Березине, що розташований на вул. Виноградна, 51. Про це повідомляє «Махала» з посиланням наProzorro.

Згідно з тендерною документацією, планується повне перепланування будівлі – частину дверних проходів буде закладено, та прорубано нові в інших місцях. Внутрішні стіни також будуть частково знесено та побудовані інші з гіпсокартону.

Стелю будівлі планується підшити струганими дошками, а пошкоджені частини даху вкрити металевою черепицею.

Підлога буде комбінована – частинувкриють плиткою, частину зроблять з дощатих покриттів, які потім пофарбують, а ще частину вкриють лінолеумом. До того ж планується улаштування гідро, тепло та звукоізоляції підлоги.

Також підрядник проведе перевірку приладів опалювання, встановить повітряні крани та клапани, зробить вентиляцію, замінить труби водопроводу та каналізації, проведе монтаж системи контролю загазованості, системи пожежогасіння та протипожежну сигналізацію.

Електрику буде замінено, встановлено новівимикачі, розетки та прилади освітлювання. Сантехніку також замінять: встановлять нові умивальники (21 шт.), унітази (14 шт.), 4 душових сталевих піддона, раковини та мийки (по 2 штуки) та 3 бойлери. 

Фасад будівлі поштукатурять та частково облицюють плиткою, доріжки біля садка заасфальтують, а на прилеглій території висадять кущі та дерева. 

Очікувана вартість робіт складає 18 821 887,20 гривень, фінансування буде здійснюватися за рахунок державного бюджету.

Пропозиціїприймаються до 29 листопада. Переможець тендеру має здати готовий об’єкт до першого червня 2024 року.