У Великій Михайлівці вітали працівників культури із професійним святом

logo


Сьогодні у Великій Михайлівці відбулись урочистості, присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва. В Будинку культури, яким вже багато років керує Антоніна Ростовцева, зі сцени лунали найщиріші привітання та найкращі побажання на адресу працівників культури всього району.

Звучали слова вдячності за чудові святкові концерти та програми, присвячені професійним святам, таким як День медичного працівника, День вчителя, до дня сільгоспрацівника, які надають цим святам урочистості та дарують працівникам цих важливих професій гарний настрій. Кожен концерт самодіяльних колективів, в який вкладається і майстерність, і душа, залишає після себе неперевершений святковий настрій на довгий час.

На заходах, присвячених святу, вітали і ветеранів цієї творчої професії.

З вітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Володимир Слідзюк, та теплими словами привітала своїх колишніх колег голова Великомихайлівської селищної ради Тетяна Жарська, з вітанням та найкращими побажаннями виступила голова районної ради Катерина Лаптієнко.

Вручались грамоти та квіти, дарували подарунки, співались пісні, ставились сценки — свято вдалось.

Ми теж бажаємо працівникам культури здоров’я. натхнення та творчих успіхів!

Поделиться статьей в социальных сетях: