Учитель на Одещині героїзував бойовиків та чекав на Росію: його знайшли – фото і відео

logo


У селі Градениці, що на Одещині, шкільний вчитель не приховував своєї любові до бойовиків та російської окупації. Він відверто героїзував ватажка бойовиків Олександра Захарченка і хвалив «беркутівців».

Усе це він публікував і «лайкав» у соцмережах, які заборонені в Україні. Там – і Захарченко, і Кобзон, і «подяки»для «беркутівців».

«Вічна пам’ять. І дуже жаль», – ось такий допис про вбитого ватажка бойовиків Захарченка він «вважає класним». Сподобалось учителеві і фото Захарченка з Кобзоном.

Фото із фейсбук-сторінки Демьяна Ганула

сепаратист ОдесаФото із фейсбук-сторінки Демьяна Ганула 

Такі ж «лайки» від нього отримала карта, на якій частину українських міст пропагандисти зафарбували прапорами країни-агресора. Одеса – серед цих міст.

Сепаратист ОдесаФото із фейсбук-сторінки Демьяна Ганула

«Беркутівців», які катували та били активістів на майдані, Микола Ласиця вважає «класними мужиками, які встали на захист України».

Фото із фейсбук-сторінки Демьяна Ганула

Сепаратистські погляди чоловіка привернули увагу громадських активістів. Вони вирішили навідатися до школи і поспілкуватися з ним з цього приводу, пише Дем’ян Ганул на своїй сторінці у фейсбук.

Микола Ласниця — так звуть учителя-сепаратиста, підтвердив, що він дійсно вподобав антидержавні повідомлення, але чому він це робив – не розуміє,– пише він.

На опублікованому відео видно – педагог своєї провини не заперечує своєї провини і каже: «так вийшло…». З приводу цього учителя написали заяви до поліції і СБУ, а керівництво школи прийняло рішення про його звільнення.

Дивіться відео із учителем-сепаратистом: