Учнів школи в Одесі тиждень годували супом з хробаками: фото

logo


В Одесі у школі №66 учнів годують зіпсованими продуктами. Зокрема, у супі можна побачити хробаків.

Про інцидент батьки школярів уже повідомили місцеву владу. Відповідну скаргу вони розмістили 7 жовтня на сторінці звернень громадян Одеської міської ради, супроводивши її красномовними фото.

Зверніть увагу! Скандал в центрі реабілітації дітей в Одесі: з’явилися шокуючі деталі про потерпілу дівчинку

Як повідомили одесити, на переконання керівництва школи, це такий суп із «білком». Готують цією стравою дітей уже упродовж тижня.

Одеса, суп, хробаки, діти, школа №66, зіпсована їжа Такий суп із «білком» учні одеської школи №66 їли упродовж тижня  

Також батьки нагадали про масове отруєння, що нещодавно сталося у Одеській школі №11.

Станом на 8 жовтня, звернення вже розглянули та доручили Департаменту освіти та науки Одеської міської ради усунути проблему до 22 жовтня.

Що відомо про масове отруєння  у Одеській школі №11

Школа №11 розміщується Суворовському районі Одеси. У середині вересня тут 86 осіб не прийшли на навчання. Батьки зазначали, що їхнім дітям різко стало зле після відвідин шкільної їдальні – у школярів підвищилася температура, водночас була діарея, нудота та важкість у шлунку. У підсумку щонайменше 17 учнів віком 6 – 12 років госпіталізували. У них виявили сальмонельоз.

Приходила держспоживслужба. Зараз у нас буде санстанція, яка приведе до ладу їдальню, клас у якому діти захворіли. Більшість дітей батьки залишили вдома, бо вони щось десь почули, щось десь побачили,– розповідала директорка школи Наталя Іванова.

Крім того, у поліції відкрили кримінальне провадження за порушення санітарних правил і норм.