Уряд візьме кредит 450 млн євро на Північну об’їзну Львова та ремонт траси Київ – Одеса

logo


Кабмін 6 листопада ухвалив рішення про залучення 450 млн євро кредиту в Європейського інвестиційного банку на розвиток транс’європейської транспортної мережі. Йдеться про будівництво Північної об’їзної Львова та капітальний ремонт ділянок траси Київ – Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, йдеться в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури.

Позику отримає Укравтодор трьома траншами. Перші 100 млн євро надійдуть на ремонт дороги Київ – Одеса на Черкащині, другий транш – 80 млн – на Північний обхід Львова, а решта 270 млн – на ремонт траси в Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

ЄІБ надає кредит на 15 років включно з 4-річною пільгою: початок кредитної угоди – 2021 рік, кінцевий термін погашення – 2035 рік. Виплачувати його будуть щопівроку. База та маржа процентних ставок – 6 місяців EURIBOR + 100 bps.

Служба автомобільних доріг Львівщини замовила проект будівництва Північної об’їзної Львова ще два роки тому. Згідно з ним, нова дорога має поєднати міжнародну трасу М-06 Київ – Чоп та дорогу Н-17 Львів – Луцьк з міжнародними трасами М-09 Львів – Рава-Руська, М-10 Львів – Краковець, М-11 Львів – Шегині, які забезпечують сполучення між Україною та Польщею. Її протяжність становитиме 24 км. Дорога матиме чотири смуги руху – по дві в кожен бік, а також три естакади із залізобетонних конструкцій довжиною 191 м, 551 м та 332 м.

Додамо, що раніше ZAXID.NET детально розповідав про те, які дороги на Львівщині відремонтують у 2019 році.