«Уроки арифметики для кандидата Ю»: на Одещині блокували схему підкупу представників виборчих дільниць – ГПУ

logo


На Одещині вирили схему підкупу представників виборчих дільниць

23.03.2019 16:59

Представники однієї з політичних сил планували платити по 2-3 тисячі гривень членам дільниць

Схему підкупу представників виборчих дільниць блокували на Одещині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила речниця генпрокурора.

За інформацією Лариси Сарган, представники однієї з політичних сил планували платити по 2-3 тисячі гривень членам дільниць. Ті, зі свого боку, мали гарантувати голосування за певного кандидата на виборах Президента України.

Мережа діяла на території 5 районів області. Водночас «чорну касу» зберігали в кабінеті керівника відділення «Приватбанку» в місті Подільськ. Впіймали зловмисників на гарячому, коли вони розподіляли 1 мільйон 300 тисяч гривень винагороди для представників виборчих дільниць та спостерігачів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили списки з особистими даними виборців, відомостями про можливу прихильність до кандидатів на перегонах, а також записи з розподілом грошей. За прихильність до якого з кандидатів у Президенти мали намір платити, Сарган не поточнила.

Водночас, Генпрокурор на своїй сторінці у Facebook написав: «На тлі заяв кандидата Ю про вселенський підкуп владою — чергові уроки арифметики «чорної готівки» для її Всеукраїнської мережі депутата Д».

Відео за темою