Утворили фігуру сорочки: в Одесі поліцейські влаштували флешмоб до Дня вишиванки (Відео)

logo


День вишиванки, Одеса День вишиванки, Одеса 5 канал

16.05.2019 14:40

Спершу правоохоронці вишикували автомобілі у вигляді силуету національного одягу

Флешмоб до Дня вишиванки провели правоохоронці в Одесі. Понад 60 поліціянтів утворили фігуру сорочки. Акцію влаштували біля пам’ятника Дюку у центрі міста. Репетиції патріотичного флешмобу тривали протягом чотирьох днів.

«Довжина близько, вийшла трошки квадратною, але приблизно 20 на 20 метрів, з орнаментом й усіма людьми. Намагалися витримати норми самої вишиванки: кольори, які асоціюються білий з чистотою, червоний з любов’ю, чорний з журбою», – розповідає речник південного оперативно-територіального управління Нацгвардії Володимир Бєлов.

Спершу правоохоронці вишикували автомобілі у вигляді силуету національного одягу, а патрульні поліцейські та нацгвардійці відтворив орнамент. До участі в акції залучили навіть спецтранспорт. Тим часом для містян та туристів грав військовий оркестр.

«Ми, по-перше, правоохоронці, нацгвардійці, завжди служимо і оберігаємо наших містян, також ми оберігаємо і цінуємо нашу культуру наші українські традиції, недарма обрали сорочку, оскільки вишиванка з давніх-давен – генетичний код нації», – наголошує інспектор Одеської обласної патрульної поліції Людмила Гесаль.

Читайте за темою

Дивіться також фотогалерею:

День вишиванки в Раді: які вбрання обрали народні депутати та з яким настроєм відзначали