В Ізмаїлі відкрилася регіональна виставка художників Придунав’я «Буджацька палітра»

выставкахудожников Придунавья

У залах Ізмаїльської картинної галереї відкрилася регіональна виставка художників півдняОдеської області «Буджацька палітра». Вона стала традиційною і проводиться в залах музею з 2001 року.

Цього року в арт-проєкті беруть участь 39 художників з Ізмаїла, Кілії, Рені, Арциза та Чорноморська, які представили 87 творів живопису, графіки та декоративно-ужиткового мистецтва. Різноманітні за технікою, стилем, настроєм і тематикою, вони об’єднані любов’ю до рідної землі, натхненням від краси природи, спрагою творчого пошуку.

Основна тематворів – Бессарабія та її своєрідність. Насамперед – це природа. Художники надихаються квітучою природою нашого краю, що породжує дивовижні, поетичні, світлі та життєствердні полотна.

Слід зазначити, що в цей такий складний для країни час художники незалишаються байдужими до військової теми і своєю творчістю підтримують бойовий дух України. На полотнах, представлених на виставці, художники Бессарабії висловили всі свої емоції, відчуття і ставлення до агресора.

У Болгарії розпочався IV Міжнародний кінофестиваль «ОКО»

Загалом, вернісаж «Буджацька палітра» дає глядачам змогу поринути у світ образотворчого мистецтва та познайомитися з новими творами художників Придунав’я, які демонструють високий рівень творчого зростання Бессарабської школи живопису.

Навігація записів