В Ізмаїлі затвердили вартість навчання дітей у музичній школі на 2023-2024 навчальний рік

В Ізмаїлі затвердили вартість навчання дітей у музичній школі на 2023-2024 навчальний рік

Нещодавно в Ізмаїлі відбулося засідання виконавчого комітету, на якому погодили розмір батьківської плати за навчання у мистецьких школах міста. Скільки тепер платитимуть батьки,дізнавалась «Махала».

Так, найдорожчими напрямками стануть гра на фортепіано, сольний спів та хореографія. За освоєння цих дисциплін доведеться сплачувати 600 гривень на місяць.

Другими за вартістю є гра на гітарі, а також театральне та художнє відділення. Їх вартість за місяць складає 550 гривень.

Щоб освоїти гру на скрипці доведеться платити 400 гривень, а ось забаян, акордеон, домбру, балалайку, бандуру, ударні та духові інструменти – лише 300.

Найдешевшою дисципліною став хоровий спів – 250 гривень на місяць.

Слід зазначити, що право на безоплатне навчання у музичній школі мають такі категорії учнів:

дітей з багатодітних сімей;дітей з малозабезпечених сімей;дітей з інвалідністю;дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;дітейвійськовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Також під пільги потрапляють діти батьків з інвалідністю, діти осіб, визнаних учасниками бойових дій та обдаровані діти. Ці категорії сплачують лише 50% від загальної вартості.