В Ізмаїльському районі зафіксовано критичний рівень пожежної небезпеки: попередження та рекомендації для населення

10 Липня 2024, 10:20

Пожежна небезпека

Пожежна небезпека

З початку 2024 року на території Ізмаїльського району Одеської області зафіксовано 240 пожеж на відкритих територіях, що складає 75% від загальної
кількості пожеж у районі – 321 випадок. 

Про це Район.Ізмаїл розпровіли в Ізмаїльському РУ ГУ ДСНС в Одеській області.

Основні місця виникнення пожеж: Ізмаїльська ТГ (55 випадків), Саф’янівська ТГ (51 випадок), Суворовська ТГ (3 випадки), Ренійська ТГ (64 випадки), Кілійська ТГ (52 випадки), Вилківська ТГ (15 випадків).

За прогнозом Українського гідрометеорологічного центру, з 8 по 15 липня 2024 року на всій території України очікується найвищий клас
пожежної небезпеки. Максимальна температура вдень становитиме 35-38°, місцями надзвичайна спека до 40-41°, що близько до абсолютних максимумів температури за всю історію спостережень. Ці погодні умови сприятимуть високій ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж.

Ізмаїльське районне управління Головного управління ДСНС України в Одеській області звертається до громадян та керівників підприємств з проханням не провокувати виникнення пожеж. Рекомендується:

Не спалювати суху
рослинність і сміття.Регулярно очищати території від сухої рослинності та сміття.Не розводити багаття ближче 30 м від будівель.Дотримуватися правил безпеки під час відпочинку та господарських робіт.Не залишати дітей без нагляду та пояснювати їм правила безпеки.

Нагадуємо, що порушення вимог пожежної безпеки тягне за собою адміністративну відповідальність згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Із початку року
інспекторами Ізмаїльського районного управління до адміністративної відповідальності притягнуто 28 порушників, з них 14 за самовільне випалювання рослинності.

Зробіть усе можливе для запобігання пожежам! У разі виявлення пожежі, повідомляйте Службу порятунку за номером «101».