В Миколаївці на Одещині створять живий коридор слави, щоб провести бійця в останню путь

В Миколаївці на Одещині створять живий коридор слави, щоб провести бійця в останню путь «фото»

НовиниУ регіоніВ Миколаївці на Одещині створять живий коридор слави, щоб провести бійця в останню путь

16 Квітня 2024, 18:22

Загиблого воїна Віктора Жеребко зустрінуть живим коридором на знак пошани. Початок церемонії запланований на 9 годину ранку у Миколаївці, де жив герой.

Про це повідомили в Миколаївській селищній раді.

Сержант, стрілець-зенітник ракетного взводумеханізованого батальйону Віктор Жеребко народився в селі Комарашеве. З перших днів війни він був мобілізований та став на захист країни, приймав участь в антитерористичній операції 2015-2016 роках, був нагороджений відзнакою Президента України за участь в АТО.

Останнім часом Віктор Жеребко служив у зенітно-ракетному взводі механізованого батальйону. На жаль, його життя обірвалось на Херсонщині, у населеному пункту Олександрівка, де він разом із побратимами давав відсічворожим військам. Бійцю було 53 роки. У воїна лишилися дружина і син та донька.

Односельців просять створити живий коридор пошани. Усі можуть приєднатися до цього дійства 17 квітня о 09.00 від в’їзду на територію КНП «Миколаївська АЗПСМ». Траурний кортеж рухатиметься у Миколаївці вулицями: П.Сагайдачного, Центральна, В. Карпішина, Балківська. На цей час підприємців закликають призупинити торгівлю.

Церемонія прощання з Віктором Жеребком розпочнеться об 11.00на вулиці Балківській, 8. Українська Служба Інформації висловлює співчуття рідним і близьким героя.

Раніше на USIonline.com —

На півночі Одещини в останню путь провели двох захисників України (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.