В Одесі деяких батьків “примушували” брати участь у акції “Кава з освітою”: реакція Олени Буйневич

В Одесі деяких батьків “примушували” брати участь у акції “Кава з освітою”: реакція Олени Буйневич

Освітяни наголосили, що долучатися до заходу запрошували лише добровільно

Батьки учнів деяких шкіл Одеси розповіли, що вчителі примусово змушувати їх брати участь у акції “Кава зосвітою”. Про це повідомила директор міського департаменту освіти та науки Олена Буйневич.

Посадовиця зазначила, що жодна акція не проходить без певного відсотку хейту, втім купувати каву, пекти печиво, ліпити вареники — не обовʼязок. Це має бути виключно добровільним. В департаменті наголосили, що доєднуватися до акції ніхто не примушував, одеситів та гостей міста тільки запрошували. 

“Звісно, є застарілий підхід і скільки наради не проводи і невказуй, він буде. Буде стільки, скільки кожен з нас готовий бути примушеним або примушувати. Ніхто не відкрив нам Америку повідомленнями про «а Ви не в курсі, нам сказали спекти і принести без варіантів».

Я в курсі наявності таких випадків. Без адресів. То що , думаєте, це всі так роблять? Ну розкажіть це мамам, які вчора пригощали хлопців і одній з лікарень. Або продавали завзято свої пироги. Або мені розкажіть, мене хто примушує?”,- написала Буйневич. 

Водночас в департаменті подякували усім, хто доєднався до благодійної акції та допоміг Збройний силам України

“Тож ще раз дякую всім учасникам Акції. Одесити зробили неймовірну справу до нашого свята. Неймовірну. В мене очі вже два дні світяться від шаленої енергії у тих закладах, де була і пила каву.

І кава була НАЙСМАЧНІША в моєму житті. Чесно”, — йдеться в повідомленні посадовиці.

Нагадаємо, що в Одесіпрацівники галузі освіти підтримують військових з 2014 року. Разом із дітьми та батьками педагоги й вихователі плетуть маскувальні сітки, готують їжу, виготовляють сувеніри та багато іншого. В міських навчальних закладах регулярно проводяться акції на підтримку ЗСУ. Про це повідомили в Одеській міській раді. Цьогоріч, з нагоди Дня вчителя таДня захисників та захисниць України, ярмарки пройшли в навчальних та медичних закладах Одеси. Всі виручені кошти підуть на потреби Збройних Сил.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!