В Одесі фура не розрахувала висоти і застрягла під залізничним мостом

logo


На дорозі виник кількакілометровий затор.

Кількакілометровий затор виник в Одесі через вантажівку, що застрягла під залізничним мостом. Водій не звернув увагу на знак, який обмежує проїзд великогабаритного транспорту та протаранив конструкцію мосту, йдеться у ТСН.12:00.

Довжина затору щонайменше два кілометри. Лише дивом під час зіткнення вантажівки з мостом ніхто не постраждав, адже від удару в неї впав причеп. Якби у цей момент хтось їхав позаду, металевий контейнер міг би розчавити авто разом з людьми.

Фура на швидкості протаранила обмежувальну балку мосту, зупинила її лише бетонна конструкція. Тут висить обмежувальний знак — проїзд дозволено транспорту заввишки не більше трьох з половиною метрів. А контейнер на причепі явно вище. Водій від запитань, чому так сталося, втік.

Патрульні огородили місце ДТП. Тут чотири смуги руху в обидва боки, і одну з них контейнер повністю заблокував. Нині в тягнучці стоять кілька сотень авто. Як прибрати таку величезну вантажівку, нині вирішують фахівці. Кажуть, без підйомного крану не обійтися. На час технічних робіт більше смуг руху доведеться перекрити.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук