В Одесі готують мобільні бригади для COVID-вакцинації біля ринків і на зупинках

image

Департамент охорони здоров’я і департамент транспорту Одеської міськради формують бригади в складі медиків і водіїв міського транспорту для забезпечення вакцинації жителів міста біля ринків, торговельних центрів і на кінцевих зупинках трамваїв.

Таке рішення прийнято у понеділок на засіданні міського оперативного штабу з питань ліквідації наслідків надзвичайної ситуації під головуванням мера Одеси Геннадія Труханова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Департамент охорони здоров’я запускає спеціальний автобус, маршрут якого пройде поряд з місцями масового скупчення людей, наприклад, біля ринків і торгових центрів, для щеплення вакцинами проти COVID-19 усіх охочих. Про час прибуття бригади медиків, що працюватиме всередині відповідно обладнаного автобуса, людям сповіщатимуть заздалегідь», — зазначив керівник департаменту Левон Нікогосян.

Мобільні бригади робитимуть COVID-щеплення у найвіддаленіших селах Буковини

Мер Одеси, який головував на засіданні міського оперативного штабу, запропонував також організувати щеплення жителів на кінцевих зупинках трамваїв. Зокрема, відкрити один з перших вакцинальних пунктів у переобладнаному салоні трамвая на Старосінній площі.

«У таких пунктах зможуть вакцинуватись ті, хто працює неподалік і не може надовго відлучитись до кабінету вакцинації Центру первинної медико-санітарної допомоги», — наголосив Труханов.

Як повідомлялося, Одещина лідирує за кількістю нових пацієнтів з COVID-19. Протягом минулої доби, 24 жовтня, інфікувались коронавірусом 1262 жителів області, в тому числі 7 медпрацівників і 42 дітей. За порушення карантинних обмежень за добу складено 92 адмінпротоколи.

Жителів ОРДЛО не відправлятимуть на самоізоляцію, якщо вони їдуть на щеплення

За даними департаменту охорони здоров’я міськради, протягом минулого тижня у центрах масової вакцинації Одеси медики зробили 65 940 щеплень. Станом на 25 жовтня пройшли вакцинацію проти СOVID-19 понад 93%