В Одесі на пляж знову викинуло мертвих дельфінів: це вже третій випадок за місяць

logo


Щонайменше на двох пляжах Одеси виявили туші мертвих дельфінів – біля Совіньйона та на пляжі «Дульфін», поблизу так званої Траси здоров’я. За словами місцевих жителів, ссавці могли загинути внаслідок нещодавнього шторму. Крім того, дельфіни часто гинуть, заплутавшись у тенетах від браконьєрів.

Щодо мертвого дельфіна на Совіньйоні, то це, імовірно, доросла особина афаліни. На місце вже викликали співробітників ДСНС, передає «Думская».

Важливо! Відомо, чому на Херсонщині масово вимерла риба

Мервий дельфін, Одеса пляж, надзвичайні ситуації Мертвий дельфін на пляжі біля Совіньйону 

Про ще одного мертвого дельфіна (імовірно, також афаліна) повідомив у фейсбуці колишній очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі. За його словами, інцидент трапився на пляжі «Дельфін» два дні тому. І досі відповідні служби не можуть забрати мертве тіло тварини, хоча представники пляжу до них неодноразово зверталися.

«Звісно, працівники пляжу гадки не мають, що з ним робити», – додає Саакашвілі.

За інформацією місцевого «7 каналу», після того, як на пляж «Дельфін» викинуло мертву тварину, туди прибули поліцейські та біологи.

Мертвий дельфін поблизу пляжу «Дельфін» у Одесі 

Зауважимо, що це вже третій випадок упродовж одного місяця. Раніше мертвих дельфінів двічі виявляли на пляжі у Крижанівці – 14 жовтня та 4 листопада. Щодо першого випадку, то тоді мертву тварину викинуло разом із водоростями та купою мертвої риби. У дельфінарії «Немо» пояснили, що, судячи з усього, на берег викинуло так звану азовку, або морську свиню.

Зверніть увагу! Через тепло ведмеді в Карпатах не можуть заснути: фото

Мертвий дельфін на пляжі у Крижанівці: дивіться відео 

На жаль, загибель дельфінів в природному середовищі – не таке вже й рідкісне явище та трапляється все частіше. Причиною цьому можуть бути і захворювання, і нестача їжі, і забрудненість акваторії. До берега дельфіни підпливають тільки якщо зазнають лиха або перебувають у поганому самопочутті. Якщо дельфін підплив до берега – це поранена або хвора тварина, якій потрібна допомога, не намагайтеся з ним грати. Якщо ви бачите ознаки розкладання, не торкайтеся до тварини. Зателефонуйте до відповідних служб або у дельфінарій, якщо такий діє у місті,– зазначила у коментарі «Думській» головний тренер «Немо» Олена Колмогорова.

Пляж, Крижанівка, дельфін, Одеса, мертвий Мертвий дельфін на пляжі у Крижанівці