В Одесі на зміну сильному снігопаду прийде проливний дощ

logo
325249_v_odesi_na_zminu_silnomu_snigopadu_prijde.jpeg


Ситуація на дорогах облцентру напружена.

Синоптики прогнозують на сьогодні сильні снігопади на Сході та Півдні. У Харкові уже здійнявся сильний вітер. Cніжити почало і в Миколаєві. Найбільше, за прогнозами синоптиків, сьогодні дістанеться Одесі, йдеться у ТСН.12:00.

Одесу засипає снігом з ночі. Він налипає на деревах та будівлях і пейзажі чудові. Але, звісно, автомобілістам та пасажирам громадського транспорту непереливки. Рух на дорогах  суттєво уповільнився. Маршрутки й  автобуси переповнені.  Це при тому, що шляхи активно чистять снігоприбиральні машини. 

ВідеоВ Одесі снігопад паралізував рух транспорту

Синоптики прогнозують на сьогодні сильні снігопади. У Харкові уже здійнявся сильний вітер і пішов сніг. Почало сніжити і в Миколаєві. Найбільше за прогнозами синоптиків сьогодні дістанеться Одесі. Рух на дорогах суттєво уповільнився, хоч шляхи активно чистять снігоприбиральні машини. Завтра Одесу заливатиме дощем.

В Одесі снігопад паралізував рух транспорту

Усі оперативні служби перевели в посилений режим ще напередодні. Бо погіршення погоди на Одещині прогнозують  одразу на три дні. Вже завтра Одесу заливатиме дощем, кажуть синоптики. А це вже ожеледиця і серйозні проблеми на дорогах.

Поки що сніг продовжує сипати.  Йому радіють діти. Школярі в Одесі на вимушених канікулах через спалах кору. Тож вони зараз мають вдосталь часу, аби насолодитися зимою.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

А поделиться?