В Одесі навчальний корпус ВМС переобладнають під штаб за 74 млн грн

image

Військово-Морські сили Збройних сил України планують відремонтувати один з навчальних корпусів в Одесі та перетворити його на штаб. Про це стало відомо з електронної системи закупівель Prozorro.

Замовником робіт стала військова частина А0456, яка наразі шукає в Одесі підрядника для проведення реконструкції триповерхового навчального корпусу №3 під штаб. Будівля площею більш ніж 10 тисяч квадратних метрів розташована у військовому містечку на вулиці Фонтанська дорога, 14. Її передали з балансу Міністерства оборони України на баланс Військово-Морських Сил ЗСУ наприкінці 2020-го року після розформування територіальних квартирно-експлуатаційних управлінь.

На будівельні роботи військова частина виділила понад 74 мільйони гривень. Приватна компанія, яка переможе в аукціоні, має провести будівельні роботи на трьох поверхах, оновити підлогу, вікна та двері, а також відремонтувати фасад та дах. Крім цього, в будівлі планують встановити пожежну сигналізацію, закупити нові меблі та техніку. Також всередині встановлять елементи щогли з майданчиком.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 27 вересня, аукціон планують провести наступного дня. Усі роботи приватна компанія має виконати до середини грудня 2022 року.

На реконструкцію стадіону на Одещині планують витратити понад 36 млн грнНа проєкт нового Палацу спорту в Одесі витратять майже 1,5 млн грнОдеська ОДА виділить 15 млн грн на купівлю кисневих концентраторів

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області