В Одесі новий туристичний маршрут прокладуть дном Карантинної балки

logo
302461_v_odesi_novij_turistichnij_marshrut_prokl.jpeg


Влада Одеси збирається впорядкувати Деволанівський узвіз, перетворивши його на туристичний маршрут.

Проект комплексного благоустрою узвозу представив головний архітектор міста Олександр Голованов під час апаратної наради, передає «Таймер».

За словами Голованова, передбачено облаштування пішохідної вулиці з об’єктами обслуговування. Деволанівський узвозом проходитиме туристичний маршрут, який вже розроблений і погоджений з департаментом туризму.

Згідно з проектом, всі споруди, розташовані на узвозі, буде відремонтовано. Крім того, планують провести повну заміну комунікацій, відновити зелені насадження, а також встановити МАФи, світильники й вуличні меблі.

Читайте також: Одеса приваблюватиме туристів «муральним» маршрутом

«Верхній ярус приватних споруд можна використовувати під пішохідний простір. Проїзд автомобільного транспорту передбачається тільки в нічний час для транспорту обслуговування об’єктів», – зазначив чиновник.

Натомість Одеський міський голова Геннадій Труханов зауважив, що більшість будівель на території узвозу перебуває в приватній власності. Власники цих споруд поки не вирішили, що з ними робити. Щодо цього міська влада веде перемовини. До того ж однією з головних проблем на шляху благоустрою цієї ділянки є питання проведення ремонту колектора під узвозом.

Варто зазначити, що Деволанівський узвіз – одна з вулиць Одеси, що пролягає дном Карантинної балки (район, відомий як «Канава») в історичному центрі міста. Починається від Митної площі й закінчується перетином із вулицею Єврейською.

А поделиться?