В Одесі новонароджену дитину підкинули до пологового будинку

image

Лікарі кажуть, що дитинка здорова та добре почувається. Її залишили ввечері 22 жовтня у «Вікні життя» пологового будинку №7, що на вулиці Космонавтів.

До теми Вночі під час зливи: у Львові під пологове відділення підкинули новонароджену

В Одесі у «Вікні життя» залишили новонароджену дівчинку

Згідно з залишеною разом з дитиною запискою, дівчинка народилася ще 6 жовтня і її звуть Вікторія,– мовиться у повідомленні.

Працівники пологового обстежили малечу та розповіли, що Вікторія – повністю здорова. Вага дівчинки – 3125 грамів, зріст – 53 сантиметри. Щоб її обстежили детальніше, дівчинку переведуть до дитячої лікарні.

Зверніть увагу! Вікно життя – це спеціальні пункти, де жінки анонімно можуть залишити своїх новонароджених немовлят. За цей вчинок породілля не нестиме кримінальної відповідальності. Таким чином намагаються запобігти випадкам, коли малечу залишають у небезпечних місцях, адже дуже часто це призводить до загибелі.Коротко про останні сумні випадки залишення діток 20 липня 2021 року біля пологового відділення у Львові на вулиці Рапопорта вночі знайшли новонароджену дівчинку. Дитина отримала переохолодження, адже у місті йшов дощ, а вона була загорнута лише у рушник. 9 травня на День матерів у «Вікні життя», яке облаштоване у Львівській дитячій лікарні на вулиці Пилипа Орлика, залишили 5-денне немовля – хлопчика. Мама дитини залишила записку, де вибачилась за вчинене та зазначила, що хлопчик народився 4 травня. У квітні 2021 року у Тернополі у «Вікні життя» залишили 3 немовлят: хлопчика та двійнят. Окрім того, горе-матір залишила новонароджену дитину на Борщівському сміттєзвалищі, що у Тернопільській області. Маленький хлопчик був загорнутий у ковдру. Коли люди побачили немовля, воно було вже мертвим. Поліція відкрила кримінальну справу та проводила розслідування.