В Одесі підсудний під час засідання погрожував підірвати себе: як він отримав боєприпас і що вимагав

logo


Чоловіка обвинувачують в умисному вбивстві.

В Одеському суді підсудний під час засідання вихопив гранату і погрожував підірвати боєприпас. У такий засіб вимагав зустрічі з прокурором області, йдетьяс у сюжеті ТСН.19:30.

Схожий на гранату предмет чоловік вихопив відразу, як його завели до залу суду. Перелякані свідки зателефонували у поліцію і повідомили: чоловік озброєний і тримає в заручниках двох суддів та охоронця. «Судді перебували більше двох годин в заручниках. Судді молодці — трималися до останнього», — каже голова Приморського районного суду Сергій Кічмаренко

Читайте також:

Киянина засудили до 9 років в’язниці за спробу підриву поліцейських гранатою

З будівлі суду терміново евакуювали усіх працівників, підсудних та відвідувачів. На місце прибули вибухотехніки та спецпризначенці.

Чоловіка обвинувачують в умисному вбивстві. Розгляд справи триває третій рік. Вранці підсудного забрали з Одеського СІЗО, посадили в автозак. Жодних небезпечних предметів, твердять конвоїри, він з собою не мав. Звідки витяг гранату — гадки не мають. “Це конвойна служба. Звичайно, вони обшукують. Але у них є право мати деякі індивідуальні речі. Граната не такий великий предмет, а вних не має металошукачів”, — пояснив голова Приморського районного суду Сергій Кічмаренко.

Відео

В Одесі чоловік під час засідання суду вихопив гранату і погрожував її підірвати

Оперативний план «Заручник» в Одеському суді. Тривога – не навчальна. Підсудний просто під час засідання вихопив гранату і погрожував підірвати боєприпас — у такий засіб вимагав зустрічі з прокурором області. Подробиці —  у сюжеті.  

В Одесі чоловік під час засідання суду вихопив гранату і погрожував її підірвати

Гранату чоловік погодився віддатипісля того, як йому пообіцяли виконати висунуті ним вимоги. «Він хоче, щоб у більш прискореному темпі розглядалась його справа, щоб це було справедливо. Зараз судовий розгляд буде проходити в безперервному режимі — фактично кожен день або через день», — каже Максим Вихор, прокурор Одеської області.

Боєприпас правоохоронці відправили на експертизу. Результатів обстеження ще нема. Висновки щодо роботи конвойної служби вже зробили. Не відкидають версії щодо неналежного виконання обов’язків працівниками СІЗО. «Службове розслідування: яким чином вибухонебезпечний предмет або його муляж був пронесений до суду. Наскільки мені повідомили, то йому хтось передав пакет з харчами, з яким він зайшов до зали», — каже начальник ГУНП України в Одеській області Олег Бех.

Підсудного ж доправили назад до СІЗО. Йому планують призначити психіатричну експертизу і готують нові підозри.

Кореспондентка ТСН Олена Черняєва.