В Одесі планують відселити людей з аварійного будинка: подробиці

В Одесі планують відселити людей з аварійного будинка: подробиці

Деякі мешканці будинку, частина якого обвалився, не бажають виїжджати

Наразі Одеська мерії в пошуках житла для людей, які проживають в аварійному будинку на Базарній, 93. За словами заступника одеського міського голови Олександра Філатова не усі мешканці дома згодні на переїзд, алепроживати у старому будинку — небезпечно для життя. Ситуація ускладнюється тим, що будинок має статус пам’ятки архітектури, тому зараз чиновники займаються питанням, щоб виключити цей будинок з реєстру пам’яток, адже

«Цей будинок вже давно аварійний, є відповідні висновки та дослідження з цього приводу. Є також питання, що він — пам’ятка. А з цим також не все просто з одного боку аварійний будинок не можна фінансувати, а з іншого боку це пам’ятка. Тож зараз ми намагаємося досягтивиключення цього будинку з реєстру пам’яток аби жителів відселити, а будинок демонтувати», — зазначив віцемер.

П’ять родин, за його словами, треба відселяти й наразі можливості шукають усі районні адміністрації міста. Надалі цю територію можна буде забудувати новим будинком.

«Але жителів ми будемо відселяти стовідсотково тому, що іншого виходу ми не маємо», — наголосив він.

“Коментарі” писали, що прокуратура Одеської області змогла відновити вдержавній власності Одеський будинок артистів цирку в історичному серці міста. Це стало можливим завдяки рішенню Приморського районного суду міста Одеси, який підтвердив факт незаконного виведення будівлі з державної власності. Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура. Нагадаємо, південно-західний апеляційний господарськийсуд підтримав рішення прокурорів щодо недійсності договору оренди території, яка незаконно використовувалася під платну парковку. Ця територія належить Південноукраїнському національному педагогічному університету ім. К.Д. Ушинського.

Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!