В Одесі поліція затримала активістів, які протестували проти турецького військового наступу у Сирії

logo


Одним із затриманих був неповнолітній.

В Одесі поліція затримала двох активістів, які під генконсульством Туреччини протестували проти військового наступу на позиції курдів у Сирії.

Про це 9 жовтня повідомила ліворадикальна організація «Нігіліст».

Активістів затримали, коли вони розгорнули плакати із закликом зупинити військову операцію Туреччини. Окрім того, правоохоронці затримали товариша цих активістів, який прийшов до відділку поліції дізнатися, у чому справа.

Читайте також:

Лідери США, ЄС і НАТО закликали Туреччину зупинити військовий наступ у Сирії

«Їх звинувачують у «порушенні порядку проведення мирних зібрань» якого не існує в жодному нормативно-правовому акті України», – йдеться у повідомленні.

Згодом поліція відпустила двох затриманих, а третього – неповнолітнього – з відділку забрали батьки.

Сьогодні в Одесі затримали двох активістів, які розгорнули під генконсульством Туреччини плакати із закликом зупинити…

Опубліковано Нигилист Середа, 9 жовтня 2019 р.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що розпочалася давно запланована військова операція на північному сході Сирії в районі, який наразі контролюють курди. Цей крок став наслідком того, що президент США Дональд Трамп на вихідних повідомив, що американські війська будуть виведені з району і цього разу не захищатимуть курдів. Представники очолюваних курдами Сирійських демократичних сил вже заявили про те, що турецькі військові літаки почали атакувати регіон, створюючи «величезну паніку» серед людей.

Туреччина заявляє, що прагне створити безпечну зону глибиною 32 км в прикордонному регіоні, щоб убезпечити країну від загрози, яку, за її словами, представляють курдські терористичні групи.

Раніше Туреччина оголосила про фінальний етап підготовки масштабної військової операції на Північному Сході Сирії проти курдських загонів народної самооборони (YPG), які довгий час були під захистом Сполучених Штатів. У Вашингтоні заявили, що відведуть свої війська та цього разу не стануть на захист «курдів».

ТСН.ua розповідає, чому Туреччина йде війною на курдські угруповання, що буде в зоні «зачистки» та як США «передумали» ставати на захист колишніх союзників.

Відео

Туреччина почала бомбардувати позиції на півночі Сирії: у Нью-Йорку скликають Радбез ООН

Під обстріл потрапило місто Рас-ель-Айн та кілька селищ, де, зокрема, містилися позиції курдів. Витіснити їхні загони з цієї території хоче Анкара, яка вважає сирійських курдів терористами. Натомість на півночі Сирії турецька влада хоче створити табори для двох мільйонів сирійських біженців. Раніше про вивід військ з цієї території оголосили Сполучені Штати.    

Туреччина почала бомбардувати позиції на півночі Сирії: у Нью-Йорку скликають Радбез ООН