В Одесі правоохоронці затримали псевдомінера місцевого аеропорту

logo


Свої дії затриманий пояснив нестачею уваги до власної персони

В Одесі правоохоронці затримали псевдомінера — 52-річного чоловіка, який на кілька годин заблокував тамтешнє летовище, повідомивши про вибухівку в терміналі.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Читайте також:

У Сарнах затримали псевдомінера, який повідомив про заплановані вибухи

Чоловік з власного мобільного зателефонував до поліції і попередив, що в певний час підірве пасажирський комплекс аеропорту. На місце терміново виїхали вибухотехніки, а понад три сотні пасажирів довелося евакуювати. Об’єкт обстежили, а небезпеки не виявили. 

Жартівника затримали за півгодини. Псевдомінером виявився житель півночі регіону, який працює в обласному центрі охоронцем приватної фірми. Свої дії пояснив нестачею уваги до власної персони. Тепер він може отримати увя’язнення терміном на шість років.

Як повідомлялося, у Києві затримали чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння повідомив про нібито замінування вулиці у Шевченківському районі столиці. За інформацією, затриманий зателефонував у столичну поліцію і заявив, що замінував вулицю Кудрявську. Правоохоронці під час обстеження території жодних вибухонебезпечних предметів не виявили.