В Одесі рятувальники знайшли живого і неушкодженого кота під завалами будинку

logo


Тварину передали власниці.

В Одесі під завалами будинку на вулиці Торговій, який обвалився 18 травня, знайшли живим і неушкодженим кота на прізвисько Тео.

Про це повідомляє ДСНС України.

Тварину виявили на горищі, кіт був наляканий, але у задовільному стані. Домашнього улюбленця рятувальники передали господарці.

Нагадаємо, на початку тижня в Одесі стався обвал: завалилася частина старого житлового будинку по вулиці Торговій. 

Понад чотири десятки людей тепер мешкатимуть у двох готелях, поки фахівці не проведуть експертизу та не встановлять, чи безпечно повертатися у квартири, які вціліли. 

21 травня обвалився ще один будинок — на вулиці Середньофонтанській. У двоповерховій споруді пошкоджені шість квартир, потерпілих внаслідок обвалу немає. П’ятьох мешканців із двох сусідніх квартир тимчасово евакуювали до готелю.

Відео

Уцілілу частину обваленого будинку в Одесі збираються обтягнути спеціальним металевим паском

Уцілілу частину старовинного будинку в Одесі, де два дні тому стався обвал, збираються обтягнути спеціальним металевим паском. Чи можливо врятувати споруду, якій уже 160 років, фахівці ще вивчатимуть. Руйнацію, найімовірніше, спричинило будівництво на сусідньому майданчику. Про долю будинку та його мешканців, що опинилися без даху над головою, — у сюжеті.  

Уцілілу частину обваленого будинку в Одесі збираються обтягнути спеціальним металевим паском