В Одесі та Миколаєві з’явилися платні камери у «СІЗО»: який вигляд мають та скільки коштують

logo


Денис Малюська виклав у Facebook світлини камер та зробив селфі.

У Одесі та Миколаєві від сьогодні, 1 серпня, розпочали працювати платні камери у СІЗО.

Читайте також:

Сертифікати на подарункове «місце» у СІЗО: шлях до подолання корупції чи тролінг «своїх»

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

«У жителів сіла Вілларібо та Віллабаджо знову свято. Але у Вілларібо є платна камера у слідчому ізоляторі, а у Вілабаджо – лише безкоштовні. Тому у Вілларібо святкувати спокійніше. Це я до чого? Справа у тому, що весь Київ відпочиває у Одесі, а платних камер там не було. Столичні жителі могли відчувати дискомфорт. Ну а ми ж клієнтоорієнтовані. Де клієнти – там і ми. Тому відсьогодні тут починають працювати дві платних камери, одна для двох, інша для трьох осіб», — написав Малюська.

Очільник Мін’юсту також показав, який вигляд мають такі камери. Зокрема, там є зручні ліжка, стіл зі стільцями, міні-кухня, душ та навіть живі квіти.

Платні камери в Одесі
Facebook/Денис Малюська

Денис Малюська також зазначив, що в Одесі ціна на платні камери дорожчі, ніж у Миколаєві. Так, в Одесі доба у такій камері коштує 985 грн, тиждень — 3 502 грн, а місяць — 4 093 грн. У Миколаєві дешевше: доба – 452 грн, тиждень – 1 540 грн, місяць – 3 666 грн.

«Тож тепер, від’їжджаючи до Одеси, до стандартного набору плавок, сонцезахисних крему та окулярів тепер слід додавати сертифікат на платну камеру», — радить міністр юстиції.

У жителів сіла Вілларібо та Віллабаджо знову свято. Але у Вілларібо є платна камера у слідчому ізоляторі, а у Вілабаджо…

Опубліковано Denis Malyuska Субота, 1 серпня 2020 р.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві юстиції почали продавати подарункові сертифікати на платні камери в СІЗО. Вартість сертифіката залежить від місця розташування СІЗО, а також терміну — це день, тиждень, місяць: від тисячі до 12 тисяч гривень. Найдорожчий сертифікат — за платну камеру в СІЗО Києва.

Як повідомлялося, Дмитро Малюська запропонував дарувати чиновникам, політикам та суддям на свята сертифікат на утримання в камерах з поліпшеними умовами в українських СІЗО. 

Відео

Мін’юст продає подарункові сертифікати у платні камери: якщо не посадили – гроші не повертатимуть

Купити сертифікати на платну камеру. Це не жарт, а реальність від Мін’юсту. За гроші можна придбати наперед подарунковий сертифікат на камеру покращеного проживання. На вибір 14 ізоляторів по всій країні, в яких є така послуга. Сертифікат дійсний упродовж шести місяців. Якщо за цей час не посадили – гроші не повертаються, а йдуть у благодійний фонд ізолятора на ремонт загальних камер. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Мін'юст продає подарункові сертифікати у платні камери: якщо не посадили – гроші не повертатимуть