В Одесі тимчасово заморозять усі будівництва – Луценко

logo


Слідом за Одесою це чекає й інші міста України.

В Одесі на місяць призупинять усі будівельні роботи, аби провести перевірки документації забудовників.

Про це розповів генпрокурор Юрій Луценко під час брифінгу, передає Інтерфакс-Україна.

Він зазначив, що сьогодні, 4 грудня, звернувся до мера міста та очільника МВС із проханням зупинити все будівництво та перевірити документи. Луценко повідомив, що розпочнеться це «буквально за тиждень».

«За тиждень ми запропонуємо алгоритм, і всі будівельники повинні показати свої документи. Почнемо з Одеси, а потім далі», — сказав він.

Читайте також: Незаконна забудова зі світовою славою: влада Барселони оштрафувала собор Гауді на 36 мільйонів

За словами генпрокурора, з незаконною діяльністю забудовників пов’язане насильство на вулицях.

«У багатьох випадках насильство на вулицях відбувається через протистояння різних забудовників. Потрібно розібратися, чому навколо будівництва стільки напівкримінальної та кримінальної активності. Відповідь очевидна: більшість забудовників не має повного пакету документів і користується наближеністю до влади, щоб отримати шматок землі», — заявив генпрокурор.

Нагадаємо, в Україні майже половина житлового фонду потребує реконструкції. При цьому вісім відсотків будинків перебувають в аварійному стані й небезпечні для життя.

ВідеоАктивісти під кулями. В Одесі напали на борця проти забудови узбережжя та відомого волонтера

Новий напад на громадського активіста в Одесі. Цього разу невідомий стріляв у волонтера Андрія Вагапова — він допомагає військовим на Донбасі, а ще бореться з незаконними забудовами в місті. Активістів в Одесі атакують вже вшосте з початку року. 

Активісти під кулями. В Одесі напали на борця проти забудови узбережжя та відомого волонтера