В Одесі відбудеться французько-український фестиваль кіно

З 29 листопада по 2 грудня 2023 року відзначатимуть п’ятиріччя франко-українського фестивалю молодого кіно “MICT”. Цього року захід перейде в онлайн та офлайн-формат для більшої зручності глядачів та учасників. Про це повідомляє Одеська міська рада. 

Конкурсна та позаконкурсна програми фестивалю фокусуватимуться на сучасних українських художніх та документальних короткометражнихфільмах, вироблених молодими талановитими кінематографістами. Глядачі з України та Франції матимуть можливість безплатно переглядати конкурсну програму фестивалю онлайн та брати участь у професійних майстер-класах.

Фільми будуть представлені українською мовою з французькими субтитрами. Зареєструватися для участі можна наонлайн-платформі.

Фестиваль ставить перед собою завдання підтримати молодих українських творців під час важких часів війни. Конкурсна програма налічує 17 короткометражних фільмів, а переможців визначить міжнародне журі під керівництвом видатної французької продюсерки та культурно-громадської діячки Фаб’єн Серван-Шрайбер.

Джерело