В Одесі викрили схему, за якою моряки незаконно працювали в окупованому Криму. ФОТО

В Одесі СБУ викрила та блокувала схему незаконного переправлення моряків через державний кордон до загарбаного Криму

Як зазначив пресцентр пресслужби, оборудку організувало керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній, повідомляє UAINFO.org.

«Зловмисники тривалий час наймали на свої судна українських моряків. Потім буксири компанії незаконно вирушали до тимчасово окупованого Криму й після виконання робіт поверталися в українські порти», – мовиться в повідомленні.

СБУ підкреслила, шо в такий спосіб моряки «порушували порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї». 

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 332, ч. 2 ст. 332-1 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели 12 обшуків у приміщеннях і суднах групи компаній.

«Під час слідчих дій вилучено суднову документацію, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі, договори, зокрема з резидентами РФ, майже 20 печаток приватних комерційних структур, документи щодо фрахту буксирів», – розповіли у спецслужбі.

І додали, що «виявлені докази вказують на організацію групою компаній незаконних каналів направлення моряків на роботу в закритих портах України у тимчасово анексованому Криму». 

Вилучені матеріали після судових експертиз планують використати як докази незаконної діяльності. 

«Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та притягнення винних до відповідальності», – підсумували в СБУ.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTubeЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.