В Одесі заборонили роботу нічних клубів, коли кількість випадків коронавірусу перевалила за пів тисячі

В Одесі нову коронавірусну інфекцію підхопили 520 людей.

В Одесі нічним клубам і закладам громадського харчування, зокрема ресторанам, кафе, барам та їдальням, заборонили працювати від 23:00 до 07:00.

Відповідне рішення ухвалили під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, йдеться на сайті Одеської міськради.

Читайте також:

В Одеській області новий коронавірус спалахнув у психлікарні

Обмеження на нічний режим роботи діятиме також для закладів культури, за винятком кінотеатрів.

Зазначається, що контроль над дотриманням карантинних обмежень посилять також у торгово-розважальних центрах і на території одеського узбережжя.

Від початку спалаху в Одесі нову коронавірусну інфекцію підхопили 520 людей. З них 13 пацієнтів померли від ускладнень захворювання, тоді як ще 326 — вже вилікувалися. 

Як повідомлялося, Міністерство внутрішніх справ візьметься за ретельний контроль роботи розважальних закладів, щоб зменшити ризик зараження громадян коронавірусом.

Раніше діяльність розважальних закладів після 22:00 заборонили у Харкові та Львові, тоді як у Херсонській та Сумській областях взагалі не визначено умов для роботи таких закладів у вказаний час. 

Відео

ТСН перевірила нічні клуби на дотримання вимог карантину

Соцмережі рясніють відео з нічних клубів та ресторанів — головно столичних та одеських, які вщент заповнені людьми без захисних засобів. Кореспонденти ТСН вирішили все перевірити самотужки і вирушили в нічний рейд. Побачене їх неабияк вразило.  

ТСН перевірила нічні клуби на дотримання вимог карантинуЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.