В Одесі заочно засудили до позбавлення волі та конфіскації майна колишнього гауляйтера Великої Лепетихи

18 Листопада 2023, 15:19

Провину Вадима Сайдулаєва цілковито доведено 285

Провину Вадима Сайдулаєва цілковито доведено

Переслідування зрадників України,
які перейшли на бік Росії після початку повномасштабного вторгнення, в судовому порядку продовжується. 14 листопада 2023 року Київський районний суд Одеси виніс вирок ще одному колаборанту.

Вадим Сайдулаєв з перших днів окупації присягнув на вірність росіянами і був призначений гауляйтером Великої Лепетихи, повідомляє Центр
журналістських розслідувань. Він займався не лише катуваннями та викраденнями мирних жителів: йому також доручили примушувати освітян переходити на окупантські окупаційні програми. Однак йому вдалося чимось завинити перед кураторами настільки, що влітку 2023 року не лише втратив «посаду», а й сховався так надійно, що навіть окупанти не знають про місце його перебування (або знають, але мовчать).

За злочини проти мирного населення перехід на бік ворога під час війни Вадима
Сайдулаєва засудили заочно до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна. Цікаво, що ще 2021 року він обирався до легітимної Каховської районної ради як депутат від «Слуги народу». Це вже не перший випадок навіть на Херсонщині, коли під вивіскою парламентської партії ховаються зрадники.

Читайте також:

Колишнього херсонського
медійника викликають до суду.

Так званий «комендант» Нової Каховки заочно засуджений на 12 років за воєнні злочини.