В Одесі запустять найдовший трамвай України

logo


Транспорт вміщує до 280 пасажирів.

До кінця 2019 року в Одесі на маршрут вийде найдовший в Україні трамвай Odissey MAX, який зможе вміщати до 280 пасажирів.

Читайте також:

У Києві відбулася перша вечірня екскурсія тролейбусом

Про це повідомляє «УНІАН» з посиланням на слова заступниці директора комунального підприємства «Одесміськелектротранс» Наталія Колесніченко.

Судячи з інформації, випробування трамвая уже розпочались і його планують «прогнати» усіма маршрутами міста.

Варто зазначити, що трамвай був зібраний в Одесі лише у вересні 2019 року. За основу було взято односекційний трамвай Odissey. «Максимальний» трамвай складається з трьох секцій. Відомо, що його вартість складає близько 18 млн грн. На складання вагона пішло 42 дні.

Як зазначили в пресслужбі, Odissey MAX — найдовший трамвайний вагон в Україні. Його довжина — 30,8 метра, загальна пасажиромісткість — 280 осіб, місць для сидіння — 62. Секції вагона з`єднані так званою гармошкою, що робить трамвай маневреним і прохідним на всіх ділянках і розворотних кільцях міських трамвайних маршрутів.

Нагадаємо, що виробництво легковиків Skoda подвоїлось в Україні. Автопром України відзначив зростання після серйозного спаду.

Відео

Водійка-порушниця попросила вибачення в одеситів за неправильне паркування

ТСН вдалося розшукати й поспілкуватися телефоном з водійкою червоного авто, яка кілька днів тому на дві години заблокувала рух трамваїв, невдало зупинивши авто біля Привозу. Відео з камер спостереження, яке зафіксувало, як чоловіки сім разів перетягали маленьке червоне авто, аби трамваї могли проїхали, зібрало тисячі переглядів в мережі.    

Водійка-порушниця попросила вибачення в одеситів за неправильне паркування