В Одесі жінка разом з маленькою дитиною жила у покинутому будинку в антисанітарії: що сталося

logo


image

Двоє інших дітей жінки перебувають в інтернаті.

В Суворівському районі Одеси жінка жила з 6-річною дитиною у покинутому будинку в антисанітарії та без належних умов. Там вона переховувалась від працівників служби у справах дітей.

В Сумах мати на декілька годин залишила дворічну дитину саму, бо шукала житло – дівчинку визволяла поліція

Про це повідомила керівниця служби у справах дітей Одеської міськради Юлія Нікандрова.

До поліції звернулися місцеві мешканці, які повідомили про сім’ю. За їхніми словами, дитина постійно блукала по району брудною і голодною. Співробітники служби у справах дітей Одеси прибули на місце. Як виявилося, у матері при собі не було жодного документу.

Разом із 6-річним сином жінка приїхали з Роздільнянського району. З’ясувалось, що у неї є ще двоє старших дітей, які наразі живуть в інтернаті. Саму жінку давно розшукує місцева Служба у справах дітей.

Зараз дитина, з якою вона жила в покинутому будинку, перебуває у безпеці — в дитячій медустанові. Згодом хлопчика переведуть до центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Фотогалерея Дитина жила у покинутому будинку (3 фото)

Нагадаємо, в Одесі родина з дитиною, опинившись у скрутних обставинах, облаштувала «житло» просто під відкритим небом у парку. 9-річний хлопчик з інвалідністю спав на землі, а шкільні завдання робив на камінні.