В Одеській області біля будинку вбитого фермера встановили розтяжку

logo


Вранці в четвер, 6 грудня, в селі Новосільське Одеської області на воротах будинку вбитого в минулому році місцевого фермера виявили розтяжку з бойовою гранатою Ф-1.

Як повідомили Думській в поліції, гранату знайшла вдова фермера Петра Карагіаура після дзвінка з погрозами.

За словами жінки, о 6 ранку їй подзвонили невідомі і погрожували вбивством. Через 20 хвилин вона вийшла на вулицю і побачила розтяжку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.129 і 263 Кримінального кодексу України (погроза вбивством та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами, вибуховими речовинами).

Фермер Петро Карагіаур і кримінальний авторитет Юрій Асаржі на прізвисько Хребет зникли в жовтні 2017 року. Родичі Петра розповіли, що ввечері 7 жовтня йому подзвонили з невідомого номера і попросили допомогти відремонтувати колесо. Фермер виїхав на об’їзну дорогу, а через 20 хвилин передзвонив дружині і попросив передати невідомій людині всі гроші, які є в будинку. На наступний день, 8 жовтня, родичі Юрія Асаржі заявили в поліцію про його зникнення.

Автомобіль фермера виявили через кілька днів на території кладовища села Кирнички Ізмаїльського району. Тіла зниклих чоловіків знайшли місцеві мисливці закопаними в ямі в полі між селами Орловка і Новосільське Ренійського району.

За даними джерел в поліції, вбивство пов’язане з війною між придунайським криміналітетом і фермерами, які не хочуть платити їм і вирощувати на своїх полях марихуану.

Читайте у новому номеріжурналу НВ

Люди НВ: 18 українців, які рухають країну вперед
Головні ризики та досягнення у держбюджеті-2019
Україна йде на рекордний врожай у своїй історії
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter