В Одеській області буде реалізований наймасштабніший в країні проект модернізації системи протипожежної безпеки — Максим Степанов

logo
313752_v_odeskij_oblasti_bude_realizovanij_najma.jpeg


132 об’єкти — це школи, лікарні, інтернати — будуть оснащені згідно найжорсткішим вимогам до пожежної безпеки – губернатор ОдещиниВ Одеській області буде реалізований наймасштабніший в країні проект модернізації системи протипожежної безпеки в установах соціальної сфери. Про це повідомив глава Одеської облдержадміністрації Максим Степанов. «Після трагедії в дитячому таборі «Вікторія» у нас немає іншого шляху. Ми повинні зробити все, щоб подібне не

Губернатор Одеської області Максим Степанов

Губернатор Одеської області Максим Степанов

В Одеській області буде реалізований наймасштабніший в країні проект модернізації системи протипожежної безпеки в установах соціальної сфери. Про це повідомив глава Одеської облдержадміністрації Максим Степанов.

«Після трагедії в дитячому таборі «Вікторія» у нас немає іншого шляху. Ми повинні зробити все, щоб подібне не повторилося. 132 об’єкти — це школи, лікарні, інтернати — будуть оснащені згідно найжорсткішим вимогам до пожежної безпеки, — зазначив Максим Степанов. — Перевірки показали, що на багатьох об’єктах соцсфери відсутні такі важливі елементи пожежної безпеки, як запасні виходи, сигналізація, гідранти, не кажучи вже про вогнегасниках ».

 За даними Одеської ОДА, проект модернізації системи протипожежної безпеки передбачає витрати з обласного бюджету на суму 111,2 млн. грн.

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в Одесі на території дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія» сталася пожежа. Загорівся двоповерховий дерев’яний корпус, в якому знаходилися 42 дитини. Троє дітей загинули.

А поделиться?
Читайте также: