В одеському зоопарку відвідувачка вдерлася до вольєру, аби «врятувати» козуленя: тварина померла

Відвідувачі часто не розуміють особливості поведінки тварин.

В одеському зоопарку жінка хотіла врятувати новонароджене дитинча козулі, вдерлася до вольєру, але це призвело до смерті тварини.

Про це розповів директор зоопарку Ігор Бєляков, передає Думская.

Він розповів, що жінка стала свідком пологів козулі і побачила, як новоспечена мати штовхає немовля. Вона подумала, що тварина б’є дитинча, вирішила втрутитися і врятувати малюка. Жінка вдерлася до вольєру, але наробила лиха.

Читайте також:

Поповнення серед тварин та нові правила для відвідувачів: як за карантин змінився київський зоопарк

«Це нормально в природі. Новонароджене теля має відразу йти за матір’ю подалі від хижаків. Жінка на свій страх і ризик залізла в вольєр, забрала малюка і віднесла його охорони. Але козуленя не встигло отримати молозиво, яке запускає травну систему. Назад мати його не прийняла, і ми, як не старалися, не змогли його врятувати. Малюк загинув», — пояснив Бєляков.

Директор каже, що відвідувачі часто критикують їхню роботу, але насправді просто не знають особливості поведінки тварин. Приміром, люди часто скаржаться, що місцева слониха Венді позбавлена ​​води, знемагає від спраги і обсипає себе пилом. Але директор запевняє, що все зовсім не так.

«Слонова поїлка розташована у тильній стороні вольєра, її погано видно. А пилові ванни — це природна потреба цих тварин. Ми спеціально привозимо пісок дрібних фракцій для цього», — пояснив він.

В австралійському зоопарку Шолхейвен, штат Новий Південний Уельс, два леви напали та серйозно понівечили доглядачку. 

Відео

Зоопарк у Київській області прихистив шимпанзе, який 14 років провів у тісній клітці

Щастя після 14 років цирку. Шимпанзе Джон після клітки два на два метри уперше в житті зміг побігати на свіжому повітрі. Мавпу прихистив зоопарк у Київській області, і сьогодні Джона випустили у новий відкритий вольєр. Емоції порятованого самітника бачила ТСН.

Зоопарк у Київській області прихистив шимпанзе, який 14 років провів у тісній клітціЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.