В Татарбунарах відзначили Міжнародний день рідної мови (фото)

logo
340091_v_tatarbunarah_vidznachili_mizhnarodnij_d.jpeg


Культура Татарбунари 16:26, 22 февраля 2018День рідної мови

21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За недовгий час свого існування свято вже стало традиційним, адже це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Заснування Дня рідної мови має велике значення, адже за оцінками фахівців із понад 6000 мов, які нині існують у світі, значна частина перебуває під загрозою зникнення протягом найближчого десятиріччя.

Наша мова, як і будь-яка інша, — вірний друг і помічник протягом усього життя. Багатство слова зберігається у незліченній кількості чудових українських пісень, у думах, казках, у творах письменників, у живому розмовному спілкуванні. Наше завдання — берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими й грубими словами.

До Дня рідної мови в лекційній залі Татарбунарського районного музею для учнів 5-А класу школи ім. В.З. Тура (вчитель Священко С.Д.) було проведено гру під назвою «Плекаймо українську мову». Музейна зала перетворилась на чарівну країну, що зветься Україна. За допомогою різних завдань хлопчики та дівчатка пізнавали рідну мову, яка може бути веселою та цікавою. За кожне вірно виконане завдання учасники отримували частину картинки з висловом про мову. На закінчення пізнавальної гри працівники музею та діти резюмували, що мовне свято додало їм любові до рідної мови, до України, до родини, до всього українського народу.

Інна Найдьонова – Кіріяк

А поделиться?
Читайте также: