Вільна боротьба. Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на міжнародному турнірі

Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на Х міжнародному турнірі з вільної боротьби пам’яті майстру спорту України міжнародного класу Ігоря ПЕРВАЧУКА, який відбувся у Львові. У змаганнях взяли участь спортсмени з Польщі, Франції, Англії, Чехії, Молдови і України.

ЧЕМПІОН

Єдину золоту медаль завоював представник южненського ФСК «Хімік» Микита ЗУБАЛЬ (тренер – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК), який став кращим в категорії «до 65 кг».

ПРИЗЕРИ

Срібну медаль завоював спортсмен Одеської ОДЮСШ боротьби Іван ТЕРЗІ (тренери – Іван ПЄТКОВ, Георгій ЯБАНЖІ) – в категорії «до 57 кг». Бронзовими призерами змагань стали представники Білгород-Дністровської ДЮСШ Ірина ДЕНКОВА (до 54 кг) і Олексанлр КОРЧМАРЮК (до 75 кг), яких підготували Дмитро ГЕОРГІЄВА і Марія ГЕОРГІЄВА-МАРКУШ, а також ще один южненський борець Владислав ЛОЗАН (тренер – Володимир ВЕРЕМІЙЧУК) – в категорії «до 74 кг».

Pervachuk 003

Білгород-Дністровські спортсмени взяли участь у змаганнях завдяки підтримки президента Асоціація олімпійських видів боротьби Одеськї області Трифона АНТОВА.