Виник конфлікт із бортпровідником: пару з Одеси висадили в аеропорту Тбілісі

Правоохоронці претензій до пасажирів не мали

Пару із Одеси висадили із літака у аеропорту Тбілісі через конфлікт із бортпровідником. Зазачається, що чоловік та жінка летіли рейсом «Тбілісі-Одеса».

Про це повідомляє Telegram-канал Одесса как она есть

 В супермаркеті Одеси продають тунця за понад 300 тисяч гривень

Не сподобалася поведінка пасажирів

Пара, яка постраждала розповіла всю історію. За словами жінки, у них виникли проблеми із ручною покладдю. Так, як у кінці салону, де сиділи одесити, на полицях місця не було. чоловік потерпілої вирішив покласти пакет із речами в середній частині літака. Це побачила провідниця і заявила, що там речі класти не можна.

Розгублений чоловік запитав її, куди ж можа прилаштувати речі на час польоту, на що отримав відповідь «Ставте, де хочете». Та ситуацію, як здавалося пасажирам, згодом вирішили. 

Але до них підійшов старший бортпровідник і звинуватив у тому, що вони образили стюардесу. Пізніше у салон літака зайшли поліцейські та попросили одеситів зібрати речі та покинути борт. Проте самі правоохоронці претензій до пасажирів не мали, мовляв, їх викликав капітан судна.

Пара була змушена самостіно за свої кошти винаймати номер у готелі на ніч, а наступного дня повертатися іншим рейсом додому, але вже через Київ.

Одеса

Більше про Одесу 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE Odesa.