Вітрильний спорт. Спортсмени Одеської області переможно відкрили національний сезон

Спортсмени Одеської області завоювали три золоті медалі в класі «Оптиміст» на всеукраїнських змаганнях з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат «Кубок Азовського моря», які проходили в Бердянську.

В загальному заліку серед юнаків весь п’єдестал завоювали вихованці обласної ДЮСШ з вітрильного спорту: чемпіоном став Святослав МАДОНІЧ (тренер – Павло ДОНЦОВ), який переміг в 6-ти з 10-ти гонок, срібло завоював — Даниїл МИХАЙЛИЧЕНКО (тренер – Сергій КОВАЛЬ), який був кращим в трьох гонках, бронзу — Дмитро КАРАБАДЖАК (тренер – Павло ДОНЦОВ). Четверте місце посів тут ще один спортсмен цієї школи — Ілля БУХОНЕНКО.

AzovCup 01

Чемпіонкою серед дівчат стала Аліна ШАПОВАЛОВА (КДЮСШ-13, тренер — Олексій КАПЛУНОВ), яка перемогла в одній з гонок, а в молодшій заліковій групі золоту медаль завоював Дмитро РАЙТАРОВСЬКИЙ (тренер – Павло ДОНЦОВ).

В акваторії Азовського моря змаганнях одночасно змагалися 66 спортсменів, а класифікація визначалася за підсумком 10-ти гонок (без врахування найгіршого результату) в 6-ти категоріях серед юнаків і дівчат.