«Вкрай тяжкий стан»: лікарі не дозволили перевезти обпечене окропом немовля з Одеси до Києва

logo


Медики вважають, що дитина просто не переживе дороги.

11-місячного Данилка із села Шабо, який напередодні впав у відро з окропом, поки що не доправлятимуть з Одеси в Київський опіковий центр. Стан пацієнта медики оцінюють, як стабільно тяжкий, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Медики обласної дитячої лікарні провели консиліум і вирішили, що везти малюка до Києва небезпечно – Данилко просто не перенесе дороги. «Перебуває в реанімації. Вкрай тяжкий стан. Поки стабільний, але вкрай тяжкий. Розглядалося питання переведення на подальші етапи лікування до Києва, але сьогодні він дав температурну свічу, тому питання про переведення не стояло», — пояснив головний лікар областного клінічного медцентру Вадим Шухтін.

Читайте також: Термічні опіки і травма живота: у Харкові назвали причину загибелі комунальника в центрі міста

Як повідомлялося, нещасний випадок стався в неділю ввечері. Дорослі мали купати у ванночці дітей, батько приніс кип’яток, поставив відро на підлогу і ще не встиг розбавити холодною водою, як хлопчик упав зі столу просто в окріп. Данилка доправили в лікарню з опіками 80% шкіри.

Відео11-місячний Данилко з численними опіками може не перенести дороги до Києва

11-місячного Данилка із села Шабо, який напередодні впав у відро з окропом, поки що не доправлятимуть з Одеси в Київський опіковий центр. Данилка доправили в лікарню з опіками 80% шкіри. Його стан медики оцінюють як стабільно тяжкий. Медики обласної дитячої лікарні провели консиліум і вирішили — везти малюка до Києва небезпечно. Данилко просто не перенесе дороги.  

11-місячний Данилко з численними опіками може не перенести дороги до Києва