Вперше на великій сцені: в Одесі юнацький театр «Ілюзіон» грає «Мавку» (фото)

Одеська кінотеатральна лабораторія «Ілюзіон» розпочала свій шостий театральний сезон.

На репетиції побували кореспонденти Української Служби Інформації.

В Українському театрі ім. В.В. Василька пройшла генеральна репетиція вистави «Мавка. Квітка папороті», прем’єра якої відбудеться у суботу, 11 листопада. Це перша вистава трупи на великій професійній сцені.

В постановці грають актори віком від 14до 22 років. Серед них є й діти-переселенці з Херсону, Мелітополю, Краматорську та Горлівки.

Важкосказати, хто більше страждає: діти ВПО, чи діти з Одеси. Це, мабуть, загальне страждання. Той тягар сьогодення, який лягає на дітей віку «розквіту», коли ти опиняєшся в екзистенціальних «ремарківських» ситуаціях є однаково важким для усіх. Діти по-своєму сублімують та проблеми, пов’язані з війною. Змога працювати у творчому колективі та перенаправляти свою емоційну перевантажену сферу на створення творчого продукту є показником того, що театр – це потужна арттерапія, яка працює, – розказуєкерівник Кінотеатральної лабораторії «Ілюзіон» Дмитро Олешко.

Дмитро Олешко

Нагадаємо, кінотеатральна лабораторія «Ілюзіон» працює в Одесі вже 6 років та є лауреатом всеукраїнських фестивалівмистецтв. Також «Ілюзіон» брав перші премії на фестивалі «Молоко» в Одесі. Коли почалася війна, студія не зупинила роботу та частково працювала онлайн. Потім актори почали збиратися у сховищах. В 2022 році студія грала для дітей в бомбосховищах спальних районів міста.

Раніше на USIonline.com —

Ілюзіон: в Одесі проводять кіно-театральний інтенсив для дітей-переселенців (фото, відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram таInstagram, дивіться на Youtube.