Ще в трьох лікарнях Одеси будуть створені додаткові місця для пацієнтів з COVID-19

logo


image
04 грудня12:15

54

3 грудня 2020 року Одеський міський голова Геннадій Труханов спільно з головою Одеської обласної адміністрації Сергієм Гриневецьким провели робочий виїзд в Одеський обласний клінічний центр (лікарню водників) і Одеську залізничну лікарню. В найкоротший час у цих лікувальних закладах будуть розгорнуті додаткові ліжко-місця для пацієнтів з COVID-19.

«Нарешті відбулося довгоочікуване об’єднання обласних і міських структур з єдиною метою — підтримати здоров’я і безпеку одеситів і жителів області. І вже є результат — у найкоротший час місто отримає додаткові ліжко-місця», — зазначив Геннадій Труханов.

У лікарні водників протягом найближчих двох тижнів буде розгорнуто додатково 60 ліжок для прийому пацієнтів з COVID-19, наразі проводиться монтаж кріоциліндрів.

Залізнична лікарня виділяє для прийому пацієнтів з COVID-19 окремий корпус на 100 місць, де буде проведено забезпечення кисневими концентраторами. Ще 110 ліжок по COVID-19 планується відкрити в обласному очному госпіталі інвалідів війни.

Також у рамках робочого виїзду спільно з головними лікарями медзакладів були визначені першочергові завдання, вирішенням яких у тісній взаємодії будуть займатися міські та обласні структури.

«Всі питання, пов’язані із забезпеченням медикаментами, медичним обладнанням і засобами захисту, вирішують департаменти охорони здоров’я. Також будуть вирішуватися і побутові питання: харчування медичних працівників, забезпечення охорони та інші», — сказав Геннадій Труханов.