Южненська громада попрощалася з військовим Євгеном Синицею (ФОТО)

Сьогодні, 10 липня, в Южненській громаді знову жалоба… Ми провели в останню путь Євгена Синицю, який загинув, захищаючи Україну.

Про це повідомляє Южне.City.

Євген, 1977 року народження, був солдатом 2 мінометного взводу мінометної батареї в/ч А7048. Він помер 4 липня під час виконання бойового завдання в Чорнобильській зоні відчуження. Церемонія прощання відбулася на Площі Перемогибіля пам’ятника Захисникам Вітчизни.

Прийшли рідні, друзі, мешканці міста та представники місцевої влади. З прощальним словом виступила заступниця міського голови Олена Баранецька. Вона подякувала Євгену та всім воїнам, які боронять нашу країну, і висловила співчуття родині загиблого.

«Щодня наші Герої захищають нас на землі, в небі і в морі. Ми дякуємо кожному, хто не замислюючись пішов на захист нашоїдержави. Хто попри всю складну ситуацію і усвідомлення трагічності, що відбувається, поставив державу на перше місце. Поставив на перше місце захист своєї громади, захист нас із вами. Дякуємо кожному Героєві, який загинув, кожному Героєві, який сьогодні на передовій. Ми щиро вдячні родині за Героя! Пробачте, що не змогли зробити все, щоб зберегти його живим. Слава Україні!», — сказала Олена Баранецька.

«Щоднянаші Герої захищають нас на землі, в небі і в морі. Ми дякуємо кожному, хто не замислюючись пішов на захист нашої держави. Хто попри всю складну ситуацію і усвідомлення трагічності, що відбувається, поставив державу на перше місце. Поставив на перше місце захист своєї громади, захист нас із вами. Дякуємо кожному Героєві, який загинув, кожному Героєві, який сьогодні на передовій. Ми щиро вдячні родині за Героя! Пробачте, що не змогли зробити все, щоб зберегти його живим. Слава Україні!», —сказала Олена Баранецька.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять і слава Герою України.