З’явилися перші деталі щодо замаху активіста Михайлика в Одесі

logo


Олег Михайлик вів активну політичну та громадську діяльності, а також неодноразово виголошував заяви проти чинного керівництва Одеси. Зокрема, він був ініціатором відставки очільника поліції області Дмитра Головіна. Крім того, активіст негативно ставився до мера міста Геннадія Труханова.

Про це розповів керівник одеського осередку партії «Сила людей» Ігор Бичков.

Читайте також: Після нападу з кислотою Гандзюк перенесла вже 11 операцій: загроза життю не зникла

«Олег Михайлик постійно робив якісь заяви. Ці заяви було направлено проти чинної міської влади в особі мера Геннадія Труханова. Його заяви було направлено проти керівництва Нацполіції Одеської області, конкретно проти очільника відомства Дмитра Головіна та обласного прокурора Дмитра Жученка. Крім того, 20 вересня Олег разом з іншими активістами брав участь у прес-конференції, метою якої було ініціювання відставки Головіна та Жученка», – зауважив він.

За його словами, Мийхайлик постійно перебував у центрі подій і постійно висловлював свою позицію.

На 100% є упевненим, що цей замах на Олега Михайлика є пов’язаним з його громадською та політичною діяльністю. Зараз можу назвати три прізвища, що є відповідальними за цей злочин – це мер Одеси Геннадій Труханов, а також представники правоохоронних органів: очільник Нацполіції Дмитро Головін і обласний прокурор Олег Жученко. Що стосується останніх, то вважаю, що вони є виконавцями. На їхній совітсі лежить розгул злочинності у нашому місті та постійні напади на активістів. Тобто це або потурання, або пряма співучасть. А винуватем інциденту я називаю мера Труханова,– переконує чоловік. 

Також Бичков розповів, що перед замахом у активіста було призначено зустріч з невідомим.

«Він зателефонував дружині, попередив про зустріч і сказав, щоб вона не хвилювалась. І буквально за 7 хвилин їй зателефонували сусіди та сказали, що Олег лежить на подвір’ї, йому погано. Коли спустилися донизу, він перебував у непритомному стані. І тоді вже викликали поліції та «швидку», – додав керівник одеського осередку «Сила людей».

Водночас він зауважив, що сусіди пострілу не чули.

Крім того, Бичков стверджує, що свого часу на Михайлика вже здійснювався замах за його активну громадську позицію. 

«Я знаю, що Олег останнім часом, напевно, не завжди та охорони у нього не було, але подеколи він ходив зі зброєю, оскільки припускав, що на нього через його діяльність можуть скоїти замах», – каже він.