Забудовний конфлікт: чому півсотні одеситів штурмували вхід Зеленого театру (Відео)

logo
299223_zabudovnij_konflikt_chomu_pivsotni_odesit.jpeg


В Одесі сталися сутички між активістами та поліцією. Представники громадськості намагалися прорватися до Зеленого театру, що у міському парку, передає «5 канал».

За темою

Штурмували вхід півсотні активістів і представників різних громадських організацій. За словами учасників акції, вони протестують проти будівництва у міськсаду торговельно-розважального комплексу. Наполягають, що зелена зона – це місце відпочинку одеситів. Утім, потрапити всередину активістам не вдалося, бо поліція встала навколо кордоном та відтіснила людей.

«В міському саду міста Одеси хочуть знищити 109 дерев. Це саме на території Літнього театру, який зачинили незрозуміло чому. Земля комунальна, вона належить одеситам. Там є кілька сараїв, які у приватній власності, але сама територія є для одеситів», – розповідає активіст Дем’ян Ганул.

«(Прийшли) висловити протест проти власника цієї території, яку на їхню думку він планує забудовувати. А інша сторона каже, що в них є всі документи. Обидві сторони звернулися в Приморський відділ поліції, слідчі буде ці документи вивчати і тоді буде надана правова оцінка», – відзвітував начальник управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Одеській області Іван Іщенко.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Дим, кувалди, тактична група поліції: масова бійка через скандальну АЗС на Позняках – ФОТО

А поделиться?
Читайте также: