Захисники неба: героїв Одещини нагородили “Золотим хрестом” за успішне знищення ворожих дронів

Головнокомандувач ЗСУ вручив військову нагороду – почесний нагрудний знак “Золотий хрест” – військовослужбовцям окремої бригади Сил територіальної оборони Одещини за їх винятковий професіоналізм та мужність у протидії ворожим атакам. Про це, з посиланням на Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” ЗС України, повідомляє “Бессарабія INFORM”.

Противник постійно змінює свої тактики та підходи при використанні ударних дронів.Однак військові з окремої бригади Сил ТрО Одещини проявили високий рівень готовності та рішучості, навіть у найбільш непередбачуваних обставинах.

Захисники неба: героїв Одещини нагородили "Золотимхрестом" за успішне знищення ворожих дронів

Відзначається, що військові мобільних вогневих груп, працюючи цілодобовота самовіддано, здійснили ряд успішних операцій проти ворожих дронів, знищивши не один десяток цілей. Їх високий професіоналізм і відданість військовому обов’язку викликали захоплення у командування та підтвердили їхню здатність протистояти складним воєнним умовам.

Захисники неба: героїв Одещини нагородили "Золотим хрестом" за успішне знищення ворожих дронів

За ці заслуги військовослужбовці отримали відзнаку “Золотий хрест”, найвищу нагороду військових ЗСУ. Цю важливу подію урочисто відзначив начальник протиповітряної оборони Регіонального управління Сил територіальної оборони “Південь”, який особисто вручив нагороди переможцям.

Захисники неба: героїв Одещини нагородили "Золотим хрестом" за успішне знищення ворожих дронів

Національне командування висловило подяку за сумлінну працю, вірність військовому обов’язку та високий рівень відповідальності. Підкреслено, що ці військовослужбовці не лише вірно виконують свої завдання, а й є справжніми героями, готовими дати гідну відсіч будь-яким загрозам для національної безпеки.

Захисники неба: героїв Одещини нагородили "Золотим хрестом" за успішне знищення ворожих дронів