Замінили екіпаж і недорахувалися пасажирів: проблемний літак усе ж вилетів із Одеси в Барселону

logo
384166_zaminili_ekipazh_i_nedorahuvalisja_pasazh.jpeg


Представники авіакомпанії та туроператора запевнили, що з лайнером усе гаразд.

Літак, який вранці в суботу виконав аварійне приземлення в Одесі, таки вилетів до Барселони. Це сталося вже вечором і не всі пасажири погодилися вдруге піднятися на облавок, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Рейс недорахувався двох десятків людей – вони поїхали додому. У небо авіалайнер здійнявся о 18:47 за українським часом. Майже сотня пасажирів не захотіла втрачати свої гроші і полетіли до Іспанії.

ВідеоЗамінили не літак, а пілотів. З Одеси до Барселони нарешті вилетіли туристи

ТСН дізналася, чим закінчилися поневіряння туристів, що мали вилетіти до Барселони. Чи змогли люди таки вилетіти на відпочинок і чи замінили несправний літак – дивіться у сюжеті. 

Замінили не літак, а пілотів. З Одеси до Барселони нарешті вилетіли туристи

Аби виконати рейс, авіакомпанії YanAir довелося замінити пілотів та командира екіпажу, а от літак залишився той самий. Люди кажуть, що представники туроратора Join UP! обіцяли їм,  що шукатимуть альтернативний борт, але потім самі наполягли, що цей – справний. Хоча він знову вирушив із запізненням – спочатку в розкладі зазначалося, що виліт мав бути о 18:00, але літак піднявся у повітря лише через 47 хвилин після цього.

Читайте також: Аварійна посадка літака в Одесі: борт у повітрі скидав паливо, а пілот по приземленні десять разів перехрестився

Цим літаком назад в Одесу мають повернутися пасажири, які цілий день чекають на виліт із Барселони.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

А поделиться?